fbpx

Müügitingimused

AIAMÖÖBEL OÜ, registrikoodiga 16689268 (edaspidi Teenuse osutaja) ja klient, kes vormistab aiamoobel.ee e-poes tellimuse ja identifitseerib end sisestades tellimusele oma isikuandmed (edaspidi Teenuse kasutaja), sõlmisid käesoleva E-poe Kasutuslepingu (edaspidi Kasutusleping).

1. E-pood

1.1 Aiamooble.ee e-pood (edaspidi e-pood) on Teenuse osutaja poolt loodud ostukeskkond, mille vahendusel toimub toodete müük Teenuse kasutajale.
1.2 Aiamoobel.ee on Teenuse osutajale kuuluv registreeritud domeen.

2. Üldsätted

2.1. Lepingupooled juhinduvad omavaheliste suhete reguleerimisel Võlaõigusseadusest ning teistest Eesti Vabariigi seadustest ja muudest õigusaktidest ning E-poe Kasutuslepingus kokkulepitust.
2.2. Teenuse osutajal on õigus mistahes ajal teha pakutavates E-poe teenustes muudatusi.
2.3. Teenuse osutajal on õigus ühepoolselt muuta kasutajalepingu tingimusi ilma, et tal oleks kohustus teatada sellest elektronposti teel kirjalikult Teenuse kasutajaid.

3. Tooted ja ostu sooritamine

3.1 E-poest on võimalik osta interneti teel vaid neid kaupu, millel juures on näha link “Lisa ostukorvi” või „Eeltelli“.
3.2 Kauba hind või kauba saadavus võib reaalajas ja ette teatamata muutuda. Kui Teenuse kasutaja on esitanud tellimuse enne vastavate tingimuste muutmist, kehtivad Teenuse kasutajale tellimuse hetkel kehtinud lepingutingimused.
3.3 Kui toode puudub laost ning tellimust ei ole võimalik täita, siis võtab E-poe töötaja kasutajaga ühendust ning pakub välja võimaliku uue tarneaja või toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga, või makstud raha tagastamise. Teenuse kasutajale tagastatakse raha viivitamatult. Tagasimakse laekub kontole 2-5 tööpäeva jooksul, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel pärast tellimuse esitamist. See sõltub pangast ja valitud makseviisist.
3.3 Kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest. E-poes olevad tootekirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.
3.4 E-poes pakutavaid tooteid müüakse nii füüsilistele isikutele kui juriidilistele isikutele.
3.5 Teenuse kasutaja kinnitab, et on vähemalt 15 aastane.
3.6 Teenuse kasutaja valib välja soovitud tooted ning kohustub sisestama tellimuse täitmiseks nõutud andmed (perekonnanimi, eesnimi, kontakttelefon, kontakt elektronposti aadress, kättetoimetamise aadress, postiindeks) ning tasub toodete eest internetipanga pangalingi vahendusel, ettemaksu arve alusel või täidab järelmaksu taotluse.
3.7 Teenuse kasutaja kohustub esitama vormistamisel tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Teenuse osutaja ei vastuta täitmisel Teenuse kasutaja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.
3.8 Müügileping loetakse sõlmituks arvates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Teenuse osutaja arvelduskontole või järelmaksulepingu allkirjastamise hetkest. Tasumata tellimuse kinnitust ei täideta. Juhul kui tellimuse eest ei tasuta 5 tööpäeva jooksul alates tellimuse tegemisest, siis on Teenuse osutajal õigus tellimus tühistada.
3.9 Aiamööbel e-pood kasutab Montonio Finance OÜ (Montonio) poolt pakutavaid “Maksa hiljem” ja “Maksa 3 osas” vahendusteenuseid (Teenus), millega pakutakse Sulle AS-i Inbank Finance (registrikood 16197915; Krediidiandja) poolt osutatavat järelmaksu- ja/või maksa hiljem teenust. Täiendav informatsioon on kättesaadav Montonio veebilehel ja Krediidiandja veebilehel . Ostja valib, kas maksab ühe kuu pärast kogu ostusumma või jagab kulu kaheks-kolmeks võrdseks osamakseks. Seejärel autendib ta end Montonio keskkonnas, sisestab sissetulekute ja väljaminekute info ja allkirjastab taotluse – tehing ongi sooritatud. Kogu protsess võtab 1-2 minutit. Järelmaksu- ja maksa hiljem teenuse vahendamise kasutustingimused leiate siit.

4. Hinnad

4.1. Kõik E-poes kuvatavad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu.
4.2. 2 Kauba hind või kauba saadavus võib reaalajas ja ette teatamata muutuda. Kui Teenuse kasutaja on esitanud tellimuse enne vastavate tingimuste muutmist, kehtivad Teenuse kasutajale tellimuse hetkel kehtinud lepingutingimused.

5. Tarneaeg ja kohaletoimetamise tingimused

5.1 Teenuse kasutajal on võimalik valida kolme kauba kohaletoimetamise viisi vahel. Kauba kohalejõudmine sõltub Kasutaja pooly valitud transpordiliigist.

Tulen ise lattu järele 
Tellitud kaubad saab meie laost kätte enamasti järgmisel tööpäeval peale tellimuse eest tasumist. Kauba kohese kättesaamise soovi korral võtta ühendust klienditeenindusega.  

Ladu on avatud tööpäevadel 9:00 kuni 16:30

Lao aadress: Treiali tee 2, Peetri, 75312 Harju maakond (Uks nr. 10)


Pakiautomaadid 
Itella SmartPost (www.smartpost.ee), Omniva (www.omniva.ee), DPD (www.dpd.ee). 

Pakk jõuab pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse eest tasumisest. Eritellimuste puhul on märgitud arvel toote saabumise ligikaudne tähtaeg.

Juhul kui kaup ei mahu pakiautomaati, tuuakse otse kliendini tellimuses märgitud aadressile Omniva, DPD või Cargobus kulleriga lisatasu eest. Kaupade kohaletoimetamise kellaaeg lepitakse kliendiga eelnevalt telefoni teel kokku.

Kulleriga koju või kontorisse
Kaupade kohaletoimetamise kellaaeg lepitakse kliendiga eelnevalt kokku. Kaupade kojuvedu kliendini on võimalik ajavahemikus 9:00 – 19:00 E-Rni. Kaubad toimetatakse kliendile trepikoja ukseni kuni 30 kg. Juhul kui kauba kaal on üle 30 kg, siis on tarne võimalik ainult kui klient on abiks kullerile mahalaadimisel. Tarne korrusele on lisatasu eest.
Juhul kui kaup on raskem kui 30 kg või toote pikim külg on üle 175 cm siis suuremõõdulise kauba tarnekulu kalkuleeritakse eraldi ja võetakse kliendiga ühendust lisatasu osas.5.2 Peale lepingu jõustumist toimetatakse kaubad tellitud aadressile vastavalt tellimistingimustele ning kliendiga eelnevalt kokkulepitud ajal.
5.3 Kaup tarnitakse Teenuse kasutajale üldjuhul  1-3 tööpäeva jooksul peale tellimuse eest tasu laekumist AIAMÖÖBEL OÜ arvel.
5.4 Kullerfirma toimetab tooted Teie poolt tellimuse vormistamisel märgitud aadressile. Sihtkoha hilisem muutmine ei ole võimalik.
5.5 Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. AIAMÖÖBEL OÜ kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.
5.6 Tooted antakse kulleri poolt Teile üle koos saatelehega. Enne saadetise vastuvõtmist vaadake kauba pakend hoolikalt üle ning pakendi kahjustuste korral saate keelduda saadetise vastuvõtmisest teavitades sellest koheselt klienditeenindust aadressil tellimused@aiamoobel.ee või tel: +372 5345 7350

6. Lepingust taganemine

6.1 Teenuse kasutajal on õigus tellimuse esitamise järgselt ja enne osutaja poolset täitmist  lepingust taganeda. Selleks tuleb esimesel võimalusel teavitada Teenuse osutajat, saates kiri e-posti aadressile tellimused@aiamoobel.ee. E-kirjas märkida tellimuse number, millest soovitakse taganeda, kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, tellimuse kuupäev, telefoninumber, arvelduskonto).
6.2 Teenuse osutaja tagastab tasutud summa peale kauba kätte saamist viivitamatult. Kuid mkitte hiljem kui 14 päeva möödudes alates taganemise avalduse saamist.
6.3 Raha tagastamine toimub samale arvelduskontole kust toimus selle laekumine Teenuse osutajale.

7. Tagastusõigus

7.1 E-poes sõlmitud lepingutele kehtib 14-päevane sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganemisõigus. Tähtaeg algab päevast, mil kaup on Teenuse kasutajale kättetoimetatud. Kui Teenuse kasutaja on otustanud lepingust taganeda, tekib tal kohustus kaup Teenuse pakkujale tagastada.
7.2 Tagastatav toode ei tohi olla kahjustatud ning peab olema täiskomplektne ja originaalpakendis. Taganemisõiguse kasutamiseks ja tagastamise korral hüvitise maksmise vältimiseks tuleb tootepakend avada ettevaatlikult seda kahjustamata. Kaubaga tutvumiseks võib kasutada seda viisil, mis on vajalik asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Kui toode on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, tuleb Teil tagastada kogu komplekt (ehk siis kõik tooted).
7.3 Toote tagastamiseks tuleb esitada taganemisteade e-mailile tellimused@aiamoobel.ee
7.4 Lepingust taganemisel tuleb tarbijal ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada.
7.5 Tagastamisel kantakse Teenuse kasutajale raha tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva alates taganemisavalduse kättesaamisest Müüja poolt.
7.6 Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Teenuse osutajale.
7.7 Kui tagastatav toode (ja toote pakend) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud AIAMÖÖBEL OÜ; ning toote mittesihipärase kasutamise tulemusena, on AIAMÖÖBEL OÜ-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Teie poolt toote eest tasutud ning Teile tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab AIAMÖÖBEL OÜ Teile tasaarvestamise avalduse Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud e-posti aadressile. Juhul, kui Te ei ole nõus tasaarvestamise teates näidatud väärtuse vähenemisega, on Teil õigus kaasata toote väärtuse vähenemise kindlakstegemiseks sõltumatu ekspert. Ekspertiisiga seotud kulud jagatakse pooleks Teie ja AIAMÖÖBEL OÜ vahel, v.a juhul, kui ühe poole seisukoht osutub ilmselt põhjendamatuks. Sellisel juhul kannab ekspertiisiga seotud kulud pool, kelle seisukoht osutus ilmselt põhjendamatuks.

8. Pretentsioonide esitamise kord

8.1 võs §-s 218 lg 2 kohaselt kehtib E-poest ostetud kaubale 2-aastane pretentsioonide esitamise tähtaeg.
8.2 Ostja kohustub müüjat teavitama kauba mittevastavusest hiljemalt 2 kuu jooksul selle avastamisest ehk esitama pretensiooni.
8.3 AIAMÖÖBEL OÜ ei vastuta tellitud toote mittesihipärasest kasutamisest tekkinud kahjude eest
8.4 AIAMÖÖBEL OÜ ei vastuta tellimuse täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tekkiva kahju või mis tahes muude tagajärgede eest, sealhulgas kohaletoimetamise viivituse eest, kui see on tingitud asjaoludest, mida müüjal ei olnud võimalik mõjutada.
8.5 Pretensiooni esitamiseks tuleb kirjutada tellimused@aiamoobel.ee. Pretensiooni märkida kontaktandmed, probleemi täpne kirjeldus, pretensiooni esitamise kuupäev ning lisada ostu tõendav dokument.
8.6 Kirjalikule pretentsioonile vastame 15 päeva jooksul. Juhul kui selle aja jooksul ei ole võimalik kaebust lahendada, teavitatakse Klienti sellest kirjalikult, määrates uue mõistliku aja.
8.7  Kliendi ja  Müüja  vahel tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamise korral on  Kliendil õigus esitada avaldus Tarbijakaitseametisse  (Endla 10A, 10112Tallinn)  vaidluse kohtuväliseks lahendamiseks  või  Harju Maakohtusse.Lisaks on kõikidele klientidele avatud e-kauplejatega tekkinud kaebuste lahendamiseks Euroopa Liidu elektrooniline keskkond ODR-platvorm (Online Dispute Resolution ehk veebipõhine vaidluste lahendamine) aadressil  http://ec.europa.eu/odr.

9. Isikuandmed ja nende kasutamine

9.1 AIAMÖÖBEL OÜ (registrikood 16689268) vastutab isikuandmete töötlemise eest saidil www.aiamoobel.ee. AIAMÖÖBEL OÜ edastab kõik vajalikud isikuandmed maksete teostamiseks volitatud töötlejale, maksekeskusele Montonio Finance.
9.2 Teenuse kasutaja annab aiamoobel.ee e-poes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda enda isikuandmeid (Ees- ja perekonnanimi, telefoninumber, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-posti aadress)
9.3 Tellimuse esitamisel kasutaja poolt sisestatud Teenuse osutajale teatavaks saanud Teenuse kasutaja isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ning kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja kauba pakkumiseks Teenuse kasutajale. Teenuse kasutaja annab Teenuse osutajale nõusoleku saata tellimuse esitamisel sisestatud elektronposti aadressil tellimuskinnituse.
9.4 Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine E-poes tellimuse registreerimisel.
9.5 Teenuse kasutaja isikuandmeid, mis on vajalikud kauba vahendamiseks Teenuse kasutajale edastakse kulleriteenust osutavaile ettevõttele.
9.6 Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega.
9.7 Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
9.8 Teenuse kasutajal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul kui see on vajalik lepingu kohustuste täitmiseks või lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks.
9.9 Teenuse kasutajal on õigus kontrollida teda ennast puudutavaid isikuandmeid samuti neid muuta või paluda kõrvaldada oma isikuandmed registrist.

10. Vastutus

10.1 Teenuse osutajal lasub vastutus toote müügihinna ulatuses. Teenuse osutaja ei võta vastutust defektiga toodete poolt tekitatud kahjude eest nagu vara või informatsiooni kahjustumine, käibe või kasumi kaotamine.
10.2 Teenuse kasutaja kohustub kasutama E-poe teenust üksnes vastavalt seadusele ja headele tavadele tuginedes.
10.3 Teenuse kasutaja vastutab ise kõikide kasutamist eeldavate seadmete tarkvara andmesidesüsteemide muretsemise ja korrashoidmisega seotud ning samuti muude E-poe Teenuse kasutamisest põhjustatud kulutuste eest.

11. Kasutamistingimused

11.1 Kasutuslepingus toodud tingimustega tutvumine on Teenuse kasutajale kohustuslik.
11.2 Tellimuse esitamisel märkides linnukesega vastavas aknas „Nõustun E-poe kasutamise tingimustega”, nõustub Teenuse kasutaja, et on tutvunud Kasutuslepingus toodud tingimustega, neist aru saanud ja nõustub Kasutuslepingus toodud tingimustega.

Tekkis küsimusi?

Kirjuta meile info@aiamoobel.ee. Tellimustega seotud küsimused edastada otse tellimused@aiamoobel.ee

AIAMÖÖBEL OÜ

Toode on Tellimisel Anname Teile teada, kui toode on jõudnud tagasi lattu. Soovi korral jätke oma e-posti aadress ja teavitame Teid kauba saabumisest.