fbpx

Ettevõttest

aiamööbel oü logo

Tule… Võta hetk!

Aed Elama – et täiel rinnal elada.
See pole unistus või soov, vaid selge arusaam, mis saadab meie igapäevaseid tegemisi. Luba aega ka endale, et hingata, kuulata, lasta ideedel tulla ja unistustel jõustuda.

Me soov on Sind juhatada väärtuslike puhkehetkedeni. Aidata Sul leida praktiline aiamööbel, et saaksid luua lõõgastuma kutsuva puhke- või aianurga.

Alusta sellest, et võtad jõudehetke, uurid meie aiamööblit ja lood oma unistuste puhkeuumi. Aiamööbli valik, mida siit lehelt leiad, on praktiline ja ilmastikus vastupidav. Mõeldud kasutamiseks küll välistingimustes, kuid maitsekas disain, mööbli tugevus ning värviküllus on kõik kasutuspiirid kaotanud. Hea disain pääseb esile igal pool- ka siseinterjööris.

Me ei taha koormata plastiga keskkonda. Vaid soovime pigem kasvada praktilises ja teadlikus tarbimises. Aidata mõista, et halb ei ole materjal, vaid halb on selle läbimõtlematu tootmine, emotsionaalne tarbimine ning hilisem mõtlematu käitlus ja käsitlus. Seega toetame alati pigem toodete kvaliteeti, sihttarbijani läbimõeldud praktilisust ja disaini ning iga inimese sh laste teadlikkuse kasvatamist oma keskkonna ja kodukoha hoidmisel.
On hea mainida, et meie pakutav aiamööbel on kvaliteetne, disainitud praktilise meelega ja nende toimimist, vastupidavust ning valmimise tehnoloogiad arendatud juba aastakümneid.

Ära lepi igavaga, vaid loo kordumatu, värviline- igal juhul Sulle omane ruum. Kui see näib siiski keeruline, küsi nõu või vaata pakutud aiamööbli valmislahendusi.

Oluline on ruumi iga osa, eriti Sina! Sest rõõm on see, mis paneb Sinu ja Sinu AIA ELAMA.

Mõnusaid puhkehetki soovides

Aiamööbel OÜ

Meie aiamööbel valmib Türgis, Istanbulis.

Kaubamärgi SIESTA taga on üle 40 aastase kogemusega ettevõtte, kes oma plastikvalu tehnoloogiaid pidevalt täiustab. Pealmiselt valmivad aiamööblid polüpropüleenist ja polümeeridest. Kuid toodete vastupidavuse tagamiseks on kasutusel ka erinevad metallid ning fiiberkiud.
Koostöös rahvusvaheliste tootedisaineritega omab SIESTA tänaseks äärmiselt laia valikut sise- ja välimööbli tooteid. Nende lai värvivalik ning kasutusviis aitab edukalt ellu viia kujunduslikke visioone ning elavdada igat ruumi.

Koguge inspiratsiooni kataloogidest:
Aiamööbli tootmise video

SIESTA kaubamärgi edu taga seisab enam kui 40 aasta pikkune kogemus ja tunnustust leidnud kvaliteet.

Aiamööbli tootmise video

Liitu meie uudiskirjaga!

Toode on Tellimisel Anname Teile teada, kui toode on jõudnud tagasi lattu. Soovi korral jätke oma e-posti aadress ja teavitame Teid kauba saabumisest.