fbpx

Tarneviisid

Kauba saatmiskulud kannab Ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi valiku juures. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul Ostja määratud sihtpunkti 2-4 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

aiamoobel.ee pakub 2 erinevat tarneviisi:

Tarneviis – Tulen ise kaubale järele

Tellitud kaubale saab järgi tulla pangalingiga makstes samal päeval ning arvega makstes alates järgmisest tööpäevast peale tellimuse eest tasumist. 

Kui soovite kaupa kätte saada samal päeval, siis palun võtke meie klienditeenindusega ühendust.

Ladu on avatud E-R: 09:00 – 16:30
Lao aadress: Treiali tee 2, Peetri 75312 Harju maakond

Tarneviis – Kulleriga uksest – ukseni

Kaupade kohaletoimetamise kellaaeg lepitakse Ostjaga eelnevalt telefoni teel kokku. Kaupade kojuvedu Ostjani on võimalik ajavahemikus 9:00 – 17:00 E-R-ni. 

Kuni 30 kg kaubad toimetatakse Ostjale trepikoja ukseni. Kui kauba kaal on üle 30 kg, siis see tarnitakse ainult juhul, kui Ostja on mahalaadimisel Kullerile abiks. Tarne korrustele toimub lisatasu eest.
Kui toote pikim külg on üle 120 cm ja kaup on raskem kui 30 kg, siis sellise suuremõõdulise kauba tarnekulu kalkuleeritakse eraldi ning Ostjaga võetakse lisatasu osas ühendust.

Tarne tingimused:

1. Peale lepingu jõustumist toimetatakse kaubad tellitud aadressile vastavalt tellimistingimustele, Ostjaga  eelnevalt kokkulepitud ajal.

2. Kaubad toimetatakse Ostja poolt määratud sihtpunkti üldjuhul 2-4 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

3. Juhul kui aiamoobel.ee ei suuda kaupasid tarnida eelnevalt lubatud ajal aiamoobel.ee -st mitteolenevatel põhjustel (toode on ajutiselt laost otsas, hilineb tarnija põhjusel vmt.) informeerib aiamoobel.ee sellest Ostjat esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 3 tööpäeva jooksul alates lepingu jõustumisest , seda siis e-maili või telefoni teel ning edastab ühtlasi uue eeldatava tarneaja.

4. Kullerfirma toimetab tooted Ostja poolt tellimuse vormistamisel märgitud aadressile. Sihtkoha hilisem muutmine ei ole võimalik.

5. Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. AIAMÖÖBEL OÜ ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

6. Enne toodete vastuvõtmist Kullerilt palume tooted ja nende pakend kindlasti üle vaadata ning toodete väliste vigastuste korral kirjutada sellekohane märge kulleri saatelehele. Palume vigastatud pakendiga tootest teatada AIAMÖÖBEL OÜ-d esimesel võimalusel, kirjutades elektronposti aadressile info@aiamoobel.ee.

Tekkis küsimusi?

Kirjuta meile info@aiamoobel.ee. Tellimustega seotud küsimused edastada otse tellimused@aiamoobel.ee

AIAMÖÖBEL OÜ

Toode on Tellimisel Anname Teile teada, kui toode on jõudnud tagasi lattu. Soovi korral jätke oma e-posti aadress ja teavitame Teid kauba saabumisest.