fbpx
Helehall abilaud Ocean
Väike abilaud Ocean 45x45cm

47.60

Vali värv

Väike abilaud Ocean 45x45cm

47.60

Väike abilaud Ocean 45x45cm on sauna-, spa-, basseini- ja päikeseterrassi aladel asendamatu- joogiklaasi hoidmiseks on abilaud alati vajalik. Kui unistad aga pisikesest, kuid pilkupüüdvast istumisnurgast, siis katseta abilauda Ocean koos Bloom värvilise aiatooliga.

Ocean abilaud kuulub Ocean aialaudade seeriasse. Laudu ühendab sarnane stiil ja värvilahendused, samas erinev mõõt.

 

Tarne 1-3p

Pakume kiiret uksest-ukseni kaubavedu. Kaup jõuab kohale järgmise 1-3 tööpäeva jooksu

Garantii 3a

Kõikidele toodetele kehtib tavakasutuse juures 3-aastane tootmisdefektide garantii.

Tagastusõigus

Võite 14 päeva jooksul ilma põhjendamata tagastada oma kauba. Transpordi eest maksame meie.

Tootekood: 066 Kategooriad ,

Väike abilaud Ocean Side Table on 45×45 cm mõõdus ja toodetud tugevast ilmastikukindlast plastsulamist. Materjal on UV-kindel, mis kindlustab laua värvikestvuse. Avadega lauapind võimaldab veel ära valguda. Saadaval klassikalistes toonides. Aialauda on seetõttu kerge sobitada igasse keskkonda.

Ocean Side väike abilaud kuulub Ocean aialaudade seeriasse. Laudu ühendab sarnane stiil ja värvilahendused, samas erinev mõõt. Lauad on disainitud omavahel sobima ja nad on kombineeritavad ka teiste komplektidega.

Kasutamiseks nii väli- kui sisetingimustes.

Väiksemõõdulise abilauaga õnnestub kokku sobitada paljusid aiatoole meie tootevalikust. Sobita abilaud näiteks kitsale rõdule või terrassile koos Ares, Artemis või Artemis XL seeria aiatooliga. Basseini, sauna, päikeseterrassi ja spa aladel on väike abilaud Ocean asendamatu- joogiklaasi hoidmiseks on abilaud alati vajalik. Laua kõrvale saad tellida Slim või Pacific päikesetooli ja puhkus võibki alata.

Kui unistad aga väikesest, kuid pilkupüüdvast istumisnurgast, siis katseta abilauda Ocean koos Bloom värvilise aiatooliga.

 

Paiguta aiamööbel alati kindlale, tugevale  pinnasele!