fbpx
Rõdulauad
Rõdulaud Sky Side

74.99

Vali värv

Rõdulaud Sky Side

74.99

Rõdulaud Sky Side Table äratab tähelepanu värvilisena. Kitsas rõdu või terrass, kuid rõõmsates suvetoonides, kutsub ikka puhkama.

Sky Side Table kuulub Sky aiamööbli seeriasse. Täienda komplekti näiteks Sky Pro, Sky Lounge toolidega.

Toode on Tellimisel Anname Teile teada, kui toode on jõudnud tagasi lattu. Soovi korral jätke oma e-posti aadress ja teavitame Teid kauba saabumisest.

Tarne 1-3p

Pakume kiiret uksest-ukseni kaubavedu. Kaup jõuab kohale järgmise 1-3 tööpäeva jooksu

Garantii 3a

Kõikidele toodetele kehtib tavakasutuse juures 3-aastane tootmisdefektide garantii.

Tagastusõigus

Võite 14 päeva jooksul ilma põhjendamata tagastada oma kauba. Transpordi eest maksame meie.

Tootekood: 109 Kategooriad , ,

Rõdulaud Sky Side Table on toodetud ilmastikukindlast plastsulamist, mis on UV-kindel ja säilitab oma värvitooni. Laua kergelt kumer joon ja auguline pind võimaldavad vihmaveel ära voolata. Rõdulaua toonid on nii klassikalised kui ka värvilised. Tegemist on madala, pigem abilauaks mõeldud välimööbli esemega.

Rõdulaud Sky Side Table kuulub Sky aiamööbli seeriasse. Sky seeriat ühendab sarnases stiilis ja värvilahendustes, samas erinevas mõõdus toolid- lauad. Nii saab lihtsasti luua ühtses stiilis söögi- ja istumisalasid.

Sky Side Table on kasutamiseks nii väli- kui sisetingimustes. Ideaalne kitsastel rõdudel, terrassidel. Too laud esile koos Sky, Sky Pro, Sky Lounge aiatoolidega. Kui ruumi rohkem, lisa lauale seltsiks disaintool Bloom. Rõdulaud Sky Side Table äratab tähelepanu just värvilisena. Kitsas rõdu või terrass, kuid rõõmsates suvetoonides, kutsub alati puhkama.

 

Paiguta aiamööbel alati kindlale, tugevale  pinnasele!

 

Toode on Tellimisel Anname Teile teada, kui toode on jõudnud tagasi lattu. Soovi korral jätke oma e-posti aadress ja teavitame Teid kauba saabumisest.