fbpx
Taburet Tom 45 valge
Valge Taburet TOM 45

49.99

Laos

Valge Taburet TOM 45

49.99

Taburet TOM 45 on vana hea klassika just kitsastes oludes, sest neid saab virnastada. Taburetil on kõrgemad baariversioonid Tom 65 ja Tom 75.

Eelised

  • Hooldusvaba ja UV kindel
  • Tugevdatud klaasfiibriga
  • Mugav ja ääretult lai kasutus
  • Mugav ladustada ja virnastada
  • Sobib kasutamiseks nii sees - kui väljas

Laos

Tarne 1-3p

Pakume kiiret uksest-ukseni kaubavedu. Kaup jõuab kohale järgmise 1-3 tööpäeva jooksu

Garantii 3a

Kõikidele toodetele kehtib tavakasutuse juures 3-aastane tootmisdefektide garantii.

Tagastusõigus

Võite 14 päeva jooksul ilma põhjendamata tagastada oma kauba. Transpordi eest maksame meie.

Tootekood: 286W Kategooria

Taburet TOM 45 on valminud polüpropüleenist ja see on tugevdatud klaasfiibriga. Lihtsa välimuse ja kergelt ümarate joontega taburet on vana hea klassika just kitsastes oludes, sest neid saab virnastada. Tooli istmikuosas on avad, mis võimaldavad veel kergelt ära voolata.

Tom 45 taburet sobib kasutamiseks nii sees kui väljas. Ideaalne kitsal rõdul või kortermaja köögis. Hea abimees, kui külalisi rohkem ja peolaua toolidest jääb napiks. Mugav kasutamiseks suvilas või sauna eesruumis. Proovi taburetti välikohvikus koos Sky või Octobus seeria söögilaudadega. Pane tähele, et TOM 45 taburetil on ka kõrgemad baariversioonid Tom 65 ja Tom 75. Taburette ja aialaudu kombineerides saad luua madalaid ja kõrgemaid söögi-, joogialasid. TOM tabureti kasutus on ääretult lai- tee sellest kasvõi potililledele postament.

 

Paiguta aiamööbel alati kindlale, tugevale  pinnasele!

Toode on Tellimisel Anname Teile teada, kui toode on jõudnud tagasi lattu. Soovi korral jätke oma e-posti aadress ja teavitame Teid kauba saabumisest.