fbpx
terrassitool air xl must
Terrassitool AIR XL

85.00

Laos

Terrassitool AIR XL

85.00

Terrassitool AIR XL auguline pind tagab tuuldumise ka palavaga ning vihma korral võimaldab veel ära voolata. Air XL terrassitool kuulub Air aiamööbli seeriasse.

Terrassitooli AIR XL Eelised

  • Hooldusvaba
  • UV-kindel materjal
  • Mugav ladustada ja virnastada
  • Mugava seljatoega
  • Auguline pind tagab tuuldumise

Laos

Tarne 1-3p

Pakume kiiret uksest-ukseni kaubavedu. Kaup jõuab kohale järgmise 1-3 tööpäeva jooksu

Garantii 3a

Kõikidele toodetele kehtib tavakasutuse juures 3-aastane tootmisdefektide garantii.

Tagastusõigus

Võite 14 päeva jooksul ilma põhjendamata tagastada oma kauba. Transpordi eest maksame meie.

Tootekood: 007BL Kategooriad ,

Terrassitool AIR XL on toodetud polüpropüleenist mida on tugevdatud klaasfiiber kiududega. Tooli auguline pind tagab tuuldumise või siis võimaldab vihmaveel ära voolata. Käetoed loovad mugavama istumise ka pikemaks puhkehetkeks. Neutraalsed värvitoonid toimivad alati igas keskkonnas. Kuid lisaks saab toole tellida rõõmsamas värvitoonis.

Air XL terrassitool kuulub Air aiamööbli seeriasse. Seeriat ühendab sarnases stiilis ja värvilahendustes, samas erinevas kujus ning mõõdus toolid, lauad, mis suurepäraselt sobivad omavahel.

Kasutamiseks nii väli- kui sisetingimustes. Paiguta terrassitoolid rõdule, terrassile, basseini äärde, sauna eesruumi või spa-sse. Loo koos Air Table laudade seeria ja Air, Air Bar 65 toolidega ühtses stiilis suurem söögi- ja joogiala. Hea komplekt välistesse söögikohtadesse.

 

Paiguta aiamööbel alati kindlale, tugevale  pinnasele!

Toode on Tellimisel Anname Teile teada, kui toode on jõudnud tagasi lattu. Soovi korral jätke oma e-posti aadress ja teavitame Teid kauba saabumisest.