fbpx
Plastikust aiatool Sky Pro

87.50

Vali värv

Plastikust aiatool Sky Pro

87.50

Plastikust aiatool Sky Pro kuulub Sky aiamööbli komplekti.

2024 aasta uus värv: Roosa

Tarne 1-3p

Pakume kiiret uksest-ukseni kaubavedu. Kaup jõuab kohale järgmise 1-3 tööpäeva jooksu

Garantii 3a

Kõikidele toodetele kehtib tavakasutuse juures 3-aastane tootmisdefektide garantii.

Tagastusõigus

Võite 14 päeva jooksul ilma põhjendamata tagastada oma kauba. Transpordi eest maksame meie.

Tootekood: 151 Kategooriad ,

Plastikust aiatool Sky Pro on toodetud puhumisvormimise tehnoloogia abil. See on valminud polüpropüleeni ühekordse valuna, tugevdatud klaaskiududega. Selline tootmisviis annab plasttoolile vastupidavuse, ilmastikukindluse ja ka tugevuse. Disainitud tugitooliks on istumismugavus tagatud ka pikemaks puhkehetkeks. Värvivalikus on enamasti neutraalsed toonid, sekka mõned rõõmsamad värvid. Auguline pind tagab tuuldumise ja vihmaveel õnnestub istmikuosa külgedelt ära voolata.

Plastikust aiatool Sky Pro kuulub Sky aiamööbli komplekti. Komplekti ühendab sarnases stiilis ja värvilahendustes, samas erinevas mõõdus toolid- lauad, mis on disainitud omavahel sobituma.

Säästavad ruumi- vajadusel saab toole virnastada või kokku panna, mis lihtsustab ladustamist ja transporti.

Sky Pro aiatool on kasutamiseks nii väli- kui sisetingimustes. Plasttoolid sobivad aeda, rõdule, terrassile, sauna eesruumi või spa-sse. Kuid tugitool tüüpi aiatool on istumiseks mugav ka äriruumide puhkenurkades, tänavakohvikutes.

Toode on Tellimisel Anname Teile teada, kui toode on jõudnud tagasi lattu. Soovi korral jätke oma e-posti aadress ja teavitame Teid kauba saabumisest.