fbpx
aialaud sky folding ja dream klapptool
Kokkuklapitav Rõdumööbli Komplekt Dream

Original price was: 319.99€.Current price is: 275.00€.

Laos

Kokkuklapitav Rõdumööbli Komplekt Dream

Original price was: 319.99€.Current price is: 275.00€.

Komplektis kaks punast Dream klapptooli ja valge 60cm x 60cm mõõduga klapplaud Sky Folding Table.

Kokkuklapitavat rõdumööblit Dream saab edukalt täiendada Sky seeria teiste toodetega.

Laos

Tarne 1-3p

Pakume kiiret uksest-ukseni kaubavedu. Kaup jõuab kohale järgmise 1-3 tööpäeva jooksu

Garantii 3a

Kõikidele toodetele kehtib tavakasutuse juures 3-aastane tootmisdefektide garantii.

Tagastusõigus

Võite 14 päeva jooksul ilma põhjendamata tagastada oma kauba. Transpordi eest maksame meie.

Tootekood: 2x079R/114W Kategooriad ,

Kokkuklapitav rõdumööbel Dream koosneb kahest Dream klapptoolist ja 60cm x 60cm mõõduga kandilisest klapplauast Sky Folding Table.

Dream klapptool on toodetud taaskasutatud polüpropüleenist, istumisosa ning jalad on tugevdatud klaasfiiber kiududega. Sky Folding Table klapplaud on valmistatud vastupidavast, UV- ja ilmastikukindlast plastsulamist. Rõdumööbli toolid ja laud käivad kokku- sel viisil on mugav ruumi säästa, mööblit transportida või ladustada.

Sky Folding Table klapplaud kuulub Sky aiamööbli seeriasse. Seeriat ühendab sarnases stiilis ja värvilahenduses toolid- lauad, mis on disainitud omavahel hästi sobima. Täienda Dream rõdumööbli komplekti vajadusel Sky-toodetega, et moodustada stiililt terviklik, kuid suurem puhke- ja söögiala.

Mõeldud kasutamiseks nii väli- kui sisetingimustes.

Paiguta kokkuklapitav rõdumööbel Dream kortermaja kitsale rõdule või väiksemale terrassile. Rõdumööbel sobib hästi ka väikemajadesse, abihoonetesse või suvilatesse. Koos teiste Sky seeria aiatoolide- ja laudadega saab moodustada suuremaid välimööbli komplekte kas koju, äriruumidesse või siis hoopis suvistesse tänava- ja aiakohvikutesse.

Dream rõdumööbli komplekt on müügil kindlate värvitoonidega. Kui Sinu soovitud värvilahendus puudub, saad vajadusel selle koostada. Vali selleks ostukorvi tooted sobivas värvis ja arvus eraldi.

 

Toode on Tellimisel Anname Teile teada, kui toode on jõudnud tagasi lattu. Soovi korral jätke oma e-posti aadress ja teavitame Teid kauba saabumisest.