fbpx
Aiamööbli komplekt Mykonos Lounge Set

Original price was: 1,200.00€.Current price is: 859.99€.

Laos

Aiamööbli komplekt Mykonos Lounge Set

Original price was: 1,200.00€.Current price is: 859.99€.

Mykonos Lounge Set on üks osa Mykonos aiamööbli mahukast seeriast. Loo väikseid või suuri istumisalasi.

Laos

Tarne 1-3p

Pakume kiiret uksest-ukseni kaubavedu. Kaup jõuab kohale järgmise 1-3 tööpäeva jooksu

Garantii 3a

Kõikidele toodetele kehtib tavakasutuse juures 3-aastane tootmisdefektide garantii.

Tagastusõigus

Võite 14 päeva jooksul ilma põhjendamata tagastada oma kauba. Transpordi eest maksame meie.

Tootekood: 132SG/141LB/142LB Kategooria

Aiamööbli komplekt Mykonos Lounge Set koosneb kahest tugitoolist, kahekohalisest diivanist ja väikesest diivanilauast. Istumis- ja seljaosa pehmendavad padjad. Käetoed tugitoolidel ja diivanil toetavad mugavat olemist.

Aiamööbel on valmistatud vastupidavast ja ilmastikukindlast plastsulamist, mis on tugevdatud klaasfiibriga. UV-kindel, värvid ei tuhmu. Mykonos aiamööbli värvivalik on neutraalne ja igasse keskkonda hästi sobituv. Kuid mööblile saab värvikamat iseloomu juurde anda istumis- ja seljaosa padjatoonide abil.

Mykonos Lounge Set on üks osa Mykonos aiamööbli mahukast seeriast. Mykonos-nimelisi diivaneid, tugitoole ja abilaudu seob ühtne stiil ja värvilahendus. Neid saab omavahel kokku ühendada ning sobitada nurgakomplektiks või siis pikaks diivan-versiooniks tuues juurde sobival arvul Mykonos abilaudu.

Mööbel on mõeldud kasutamiseks nii väli- kui sisetingimustes.

Paiguta Mykonos aiamööbel kodusele terassile või suvilasse. Sobib hästi päikeseterrassidele ja basseinialadele. Koos teiste Mykonos seeria tugitoolide, diivanite ja abilaudadega saab moodustada suuremaid istumisalasid, mis sobiksid suvistele lounge- aladele, väliüritustele, tänava- või aiakohvikutesse, õuebaaridesse.

Mykonos Lounge Set aiakomplekt on müügil kindlas värvitoonis. Kui see pole Sinu soovitud värvieelistus, saad Mykonos seeria värvivaliku raames selle ise koostada. Vali ostukorvi Mykonos tooted sobivas toonis ja arvus eraldi.

 

Paiguta aiamööbel alati kindlale, tugevale  pinnasele!

Toode on Tellimisel Anname Teile teada, kui toode on jõudnud tagasi lattu. Soovi korral jätke oma e-posti aadress ja teavitame Teid kauba saabumisest.