fbpx
Rippvalgusti DODO merevaik
Rippvalgusti Dodo

135.00

Vali värv

Rippvalgusti Dodo

135.00

Rippvalgusti Dodo elavdab värviliste 46cm läbimõõdus kuplitega köögisaart või kaunistab efektselt hoopis söögilauda. Rõõmusta lapsi värvilise lambiga lastetoas.

Toode on Tellimisel Anname Teile teada, kui toode on jõudnud tagasi lattu. Soovi korral jätke oma e-posti aadress ja teavitame Teid kauba saabumisest.

Tarne 1-3p

Pakume kiiret uksest-ukseni kaubavedu. Kaup jõuab kohale järgmise 1-3 tööpäeva jooksu

Garantii 3a

Kõikidele toodetele kehtib tavakasutuse juures 3-aastane tootmisdefektide garantii.

Tagastusõigus

Võite 14 päeva jooksul ilma põhjendamata tagastada oma kauba. Transpordi eest maksame meie.

Tootekood: 415 Kategooriad ,

Rippvalgusti Dodo on toodetud polükarbonaadist Makrolon. Valgustis on 25W energiasäästlik pirn. Rippvalgusti kuplit saab pirnipesast eraldada, et lihtsustada paigaldust. Makrolon materjalina annab kuplile iseloomuliku läbikumavuse, pikaealisuse, löögi- ja ilmastikukindluse ning UV- kiirguskaitse. Makrolon materjal ei põle iseseisvalt.  Valgusti on lihtsa disainiga ja suure 46cm läbimõõdus kupliga. Värvivalik on piisavalt lõbus ja samas ka klassikaline ehk midagi igale maitsele.

Paiguta Dodo rippvalgusti suvekööki või kodusesse interjööri, äriruumile iseloomu andma või kohvikuid valgustama. Elavda värviliste suurte kuplitega köögisaart ning kaunista efektselt söögilauda. Rõõmusta lapsi värvilisemas lastetoas, kus Dodo valguses on lubatud palligi mängida. Suur kuppel läbipaistvana-värvilisena või siis läikiv-valgena on ise ruumi ehe ja kaunistab igat interjööri.

 

 

 

Toode on Tellimisel Anname Teile teada, kui toode on jõudnud tagasi lattu. Soovi korral jätke oma e-posti aadress ja teavitame Teid kauba saabumisest.