fbpx
Ilmastikukindel valgusti NOVA
Rippvalgusti Nova

125.00

125.00

Vali värv

Rippvalgusti Nova

125.00

Too sisekujundusse ruumikust ja õhulisust Nova läbipaistva rippvalgustiga. Lisa kerge joonega Maya söögilaud ning Bo, Miss Bibi või Mr Bobo läbikumavate söögitoolide kombinatsioon. Efektne disain ja wau- emotsioon on garanteeritud.

 

Toode on Tellimisel Anname Teile teada, kui toode on jõudnud tagasi lattu. Soovi korral jätke oma e-posti aadress ja teavitame Teid kauba saabumisest.
aiamööbel makselahendused

Tarne 1-3p

Pakume kiiret uksest-ukseni kaubavedu. Kaup jõuab kohale järgmise 1-3 tööpäeva jooksu

Garantii 3a

Kõikidele toodetele kehtib tavakasutuse juures 3-aastane tootmisdefektide garantii.

Tagastusõigus

Võite 14 päeva jooksul ilma põhjendamata tagastada oma kauba. Transpordi eest maksame meie.

Tootekood: 410 Kategooriad ,

Rippvalgusti Nova on toodetud Makrolon polükarbonaadist, valgustis on 25W energiasäästlik pirn. Lambi kuplit saab pirnipesast eraldada, et lihtsustada selle paigaldamist. Makrolon-materjal on läbikumav, pika kasutuseaga, löögi- ja ilmastiku- ning UV- kindel, mistõttu rippvalgusti kuppel on igati vastupidav. Iseseisvalt Makrolon-materjal ei põle.  Valgusti kuppel on 27cm läbimõõduga ja väga lihtsa lainelise disainiga. Toonivalikus on läbipaistvad, erksamad ja lisaks ka klassikalised värvid.

Paiguta Nova rippvalgusti kodusesse interjööri, äriruume või kohvikuid valgustama. Värviliste kuplitega saab kaunistada köögisaart või söögilauda. Nova erksamad toonid sobivad hästi lastetuppa. Too sisekujundusse ruumikust ja õhulisust Nova läbipaistva rippvalgustiga. Lisa kerge joonega Maya söögilaud ning Bo, Miss Bibi või Mr Bobo läbikumavate söögitoolide kombinatsioon. Efektne disain ja wau- emotsioon on garanteeritud.

Toode on Tellimisel Anname Teile teada, kui toode on jõudnud tagasi lattu. Soovi korral jätke oma e-posti aadress ja teavitame Teid kauba saabumisest.