fbpx

ELU MEIE AIAS. 

Iga kodu, aed ja aianurk on selle omaniku väljendus. Kujuneb tasapisi.

Ideede settides ning võimaluste tekkides, saab ta oma näo ja hakkab kõigi rõõmuks elama. Eneseväljenduslikult AEDA ELAMA suunates jätkab ka meie koduleht.

Esimene aiamööbli hooaeg on nüüd meie jaoks seljataga.

Aiamööbli e-poega alustamist ei vürtsita just põnev story, vaid pigem juhuste ja võimaluste orgaaniline kokkusaamine, just siis kui seda ise vajasime. Oma puhkehetkedeks kodus ja suvekodus otsisime kvaliteetset, praktilist aiamööblit, mida julgelt ka sisetingimustes kasutada saaks. Kauaaegne äripartner just selliste aiatoodetega kataloogi meile ulataski. 

crystal tool
Crystal Terrassitool – Smokey Black

Juba algusest peale tundus igav müüa lihtsalt aiamööblit. Kevade algus on aga toonud uusi intrigeerivaid mõtteid, mida tasapisi ellu äratada soovime. Näeme endiselt aina rohkem rahmeldavaid inimesi, kes puhkuse ja iseendagi ära unustavad. Seetõttu soovime panustada ja kajastada hoopis elustiili, mis ahvatleb meid kõiki rohkem puhkehetki võtma, oma aeda ja aega nautima.

Väikesed eelvihjed meie selle hooaja tegemistesse:

Otsime ja loome nutikalt hubaseid rõdunurkasid või siis istumisalasid terrassil. Märkame kaunist kodu- ja lilleaeda. Jagame oma loomingulisi ideid.

Laseme end inspireerida. Meile silma jäänud vahva ese saab siin mainitud ja tuult tiibadesse.

Kogume väärt tarkusi, mis pärit emadelt, vanaemadelt või mujalt ning on kasulikud kodu-ja köögiviljaaias toimetades. Jagame nippe ja väärt nõuanded meie e-poes müüdavate toodete kasutamiseks.

Mis liigub mõtteis, mis plaanis, mis käsil just sel aiahooajal- saab siinses blogis nüüd aktiivsemalt ka kajastust.

Hoiame silmad lahti omanäolise aiamööbli ja ka muude aiatoodete osas, mis meie e-poes juba olemasolevat täiendaksid.

Toode on Tellimisel Anname Teile teada, kui toode on jõudnud tagasi lattu. Soovi korral jätke oma e-posti aadress ja teavitame Teid kauba saabumisest.