fbpx
Octobus aialaud koos Pia tooliga
Valge aiamööbli komplekt Pia

165.00

Laos

Valge aiamööbli komplekt Pia

165.00

Valge aiamööbli komplekt Pia koosneb Octobus 60 lauast ja teda täiendab Pia söögitool.

Säti kombinatsioon Pia toolist ja Octobus lauast oma hommikukohvi nurka, too need abiks esikusse või lapse tuppa. Ärata puhkamise soovi suvilas või aias.

Aiakomplekti eelised

  • Hooldusvaba
  • UV-kindel materjal
  • Eriti vastupidav tool, mis valatud ühes tükis
  • Mugav ka pikemal istumisel
  • Pia tool ja Octobus laud on saadaval ka eraldi toodetena

Laos

Tarne 1-3p

Pakume kiiret uksest-ukseni kaubavedu. Kaup jõuab kohale järgmise 1-3 tööpäeva jooksu

Garantii 3a

Kõikidele toodetele kehtib tavakasutuse juures 3-aastane tootmisdefektide garantii.

Tagastusõigus

Võite 14 päeva jooksul ilma põhjendamata tagastada oma kauba. Transpordi eest maksame meie.

Tootekood: 086W/160W Kategooriad ,

Valge aiamööbli komplekt Pia koosneb Octobus 60 lauast ja teda täiendab Pia söögitool.

Söögilaua tool Pia on toodetud puhumisvormimise tehnoloogias ja see on valminud ühekordse klaaskiududega tugevdatud polüpropüleen valuna. Uudne tehnoloogia teeb tooli vastupidavaks ja annab ilmastikukindluse.

Aialaud Octobus on 60 cm läbimõõdu ja ümara lauaplaadiga. Valmistatud ilmastikukindlast plastsulamist. Laud on UV-kindel, mistõttu värv ei tuhmu. Octobus 60 aialauda saab kokku panna ja lahti võtta kolme osana, mis lihtsustab laua ladustamist ning transportimist.

Valget aiamööblit Pia on sobiv paigutada nii õue kui siseruumidesse. Säti väike komplekt rõdule või terrassile. Tekita puhkamise soovi suvilas, maakodu aias või moosi keetmise vahele suvekööki. Loo janu kustutamise nurk sauna eesruumi või basseini äärde. Täida selle valge komplektiga tühjana tunduv kohvikunurk. Vanaaegsest puitmööblist inspireeritud disain püüab alati pilku ka koduses miljöös. Katseta Pia komplekti sisekujunduses- säti kombinatsioon toolist ja lauast oma hommikukohvi nurka, too see abiks esikusse, lapse või nooruki tuppa. Ja kui Pia ühest söögitoolist jääb väheks, saad teise eraldi juurde osta. Kasvõi värvilise.

 

Paiguta aiamööbel alati kindlale, tugevale  pinnasele!

 

Toode on Tellimisel Anname Teile teada, kui toode on jõudnud tagasi lattu. Soovi korral jätke oma e-posti aadress ja teavitame Teid kauba saabumisest.