fbpx
Aialaud Octobus ja Aiatoolid Cross XL
Valge aiamööbli komplekt Cross-XL

Original price was: 255.00€.Current price is: 224.00€.

Laos

Valge aiamööbli komplekt Cross-XL

Original price was: 255.00€.Current price is: 224.00€.

Komplektis kaks tooli ja üks söögilaud.

Skandinaavia stiilis kodukujunduses või maastiilis kohvikus on valge ja ümarate vormidega Cross-XL aiamööbli komplekt praktiline ning ilus. Kui on soov istumisala täiendada, kombineeri komplekti koos Cross Bar 75 või Cross Bar 65 baaritoolide ning Octobus Bar aialaudadega.

Eelised

Laos

Tarne 1-3p

Pakume kiiret uksest-ukseni kaubavedu. Kaup jõuab kohale järgmise 1-3 tööpäeva jooksu

Garantii 3a

Kõikidele toodetele kehtib tavakasutuse juures 3-aastane tootmisdefektide garantii.

Tagastusõigus

Võite 14 päeva jooksul ilma põhjendamata tagastada oma kauba. Transpordi eest maksame meie.

Tootekood: 2x256W/160W Kategooriad ,

Valge aiamööbli komplekt Cross-XL koosneb kahest Cross XL toolist ja Octobus 60 söögilauast.

Cross XL tool on valatud polüpropüleeni ühekordse valuna, mis on tugevdatud klaaskiududega. Tootmisel kasutatakse puhumisvormimise tehnoloogiat. See annab plasttoolile ilmastikukindluse ja tugevuse. Cross XL toole saab tõsta üksteise otsa virna.

Aialaud Octobus on 60 cm läbimõõduga, ümara lauaplaadiga. Toodetud vastupidavast plastsulamist, mis talub ilmastiku mõjusid ja on UV-kindel. Octobus 60 aialaud on ruumisäästlik. See käib vajadusel kokku, lahti kolme osana ja lihtsustab niimoodi ladustamist ning transportimist.

Cross-XL aiamööbli komplekt on kasutamiseks nii väli- kui sisetingimustes.

Cross-XL mööbel on oma väiksuse tõttu hõlpsasti paigutatav rõdule või kitsamale terrassile. See sobib valatult maakodusse või suvilasse. Skandinaavia stiilis kodukujunduses või maastiilis kohvikus on valge ja ümarate vormidega aiamööbli komplekt praktiline ning ilus.

Kui mõtled aga suuremalt, siis kombineeri valget aiamööbli komplekti koos Cross Bar 75 või Cross Bar 65 baaritoolide ja Octobus Bar laudadega. Nii saab istumisalasid edukalt laiendada, tuua väiksemate kohvinurkade kõrvale ka baarialasid. Ühtses stiilis madalamad ja kõrgemad lauad, toolid aitavad luua stiilset tervikut. Kasuta nutikat aiatoolide ja laudade variatsiooni suurüritustel- pulmades, juubelitel, vastuvõttudel.

Cross-XL aiakomplekt on müügil kindlas värvitoonis. Kui see pole Sinu soovitud värvieelistus, saad Cross ja Octobus seeria värvivaliku raames sellise komplekti ka ise koostada. Vali ostukorvi nimetatud tooted Sulle sobivas toonis ja arvus eraldi.

 

Paiguta aiamööbel alati kindlale, tugevale  pinnasele!

 

Toode on Tellimisel Anname Teile teada, kui toode on jõudnud tagasi lattu. Soovi korral jätke oma e-posti aadress ja teavitame Teid kauba saabumisest.