fbpx

Uudiskirjaga liitumisel esimeselt ostult -10%

Aiatoolid Cross-XL
Söögilaua tool Cross XL

49.99

49.99

Vali värv

Söögilaua tool Cross XL

49.99

Cross XL söögilaua tool kuulub Cross baaritoolide seeriasse.

Eelised

Toode on Tellimisel Anname Teile teada, kui toode on jõudnud tagasi lattu. Soovi korral jätke oma e-posti aadress ja teavitame Teid kauba saabumisest.
aiamööbel makselahendused

Tarne 1-3p

Pakume kiiret uksest-ukseni kaubavedu. Kaup jõuab kohale järgmise 1-3 tööpäeva jooksu

Garantii 3a

Kõikidele toodetele kehtib tavakasutuse juures 3-aastane tootmisdefektide garantii.

Tagastusõigus

Võite 14 päeva jooksul ilma põhjendamata tagastada oma kauba. Transpordi eest maksame meie.

Tootekood: 256W Kategooriad , ,

Söögilaua tool Cross XL on valatud polüpropüleeni ühekordse valuna mis on tugevdatud klaaskiududega, kasutatakse puhumisvormimise tehnoloogiat. See teeb plasttoolist vastupidava aiatoote, annab ilmastikukindluse ja tugevuse. Värvivalikus on põhjamaiselt neutraalsed toonid. Omapärase vanamoelise disainiga.

Cross XL söögilaua tool kuulub Cross baaritoolide seeriasse. Seeriat ühendab sarnases stiilis ja värvilahendustes, samas erinevas mõõdus toolid, mis on disainitud omavahel sobima. Moodusta Cross söögi- ja baaritoolide abiga terviklik interjöör.

Ruumi säästvad- toole saab tõsta virna. Ladusta või transpodi neid üksteise otsas mugavamalt.

Cross XL söögilaua tool on kasutamiseks nii väli- kui sisetingimustes. Paiguta söögilaua toolid kindlale pinnasele koduaeda, terrassile või rõdule. Sobivad ideaalselt suvilasse, maakodusse või selle suvekööki. Oma praktilise koha leiab vanamoelise disainiga Cross XL just maastiilis kohvikus. Koos Cross Bar 75 ja Cross Bar 65 baaritoolidega saab istumisalasid edukalt laiendada, luua juurde kokteilibaari alasid või söögisaarekesi. Katseta Cross XL söögilaua tooli ka üksiku sisekujunduselemendina, luba selle maalähedasel disainil esile tulla.  Sobib armastatud Skandinaavia stiilis kodukujundusse.

 

ALLAHINDLUS VEEL VIIMASEID PÄEVI

Teeme uuele aiamööblile ruumi!
Soodsat aiamööblit saad osta kuni 12. märtsini 2024.

VAATA tooteid
Toode on Tellimisel Anname Teile teada, kui toode on jõudnud tagasi lattu. Soovi korral jätke oma e-posti aadress ja teavitame Teid kauba saabumisest.